3d - FLAT. Торгове устаткування і промислові кухні
Модуль проектування магазинів і торгових залів
Задаючи розміри окремих стін, можна створити приміщення торгового залу або магазину будь-якої форми. У побудовані стіни можна встановити вікна і двері з вказівкою їх розмірів і типу. У приміщенні можуть бути встановлені круглі і прямокутні колони, а також балки.
У постачання програми входить велика параметрична база торгового устаткування, що включає всілякі вітрини, стелажі, прилавки, скрині, мороженницы, касові місця і апарати, візки, обгороджування. База промислових кухонь включає фритюрниці, електроплити, електродуховки, жарильні шафи, витяги, миття, посудомийні машини, холодильні камери, барные стойки, елементи лінії самообслуговування і багато що інше.
Для будь-якого елементу бази можна змінити його розміри. Причому можна змінити не лише 3 габаритні розміри, але і безліч інших параметрів, залежних від конкретного елементу (наприклад, можна задати кількість, розмір і тип полиць в стелажі).
Кожен елемент бази мають свій шифр (артикул), назва і вартість, які можуть задаватися користувачами. Для прискорення доступу до елементів бази користувач може використати засоби пошуку елементу у базі по шифру (чи його частини), а також створювати свої каталоги елементів, як вибірку із загальної бази.
Проектування складних елементів за допомогою настановних точок
Система настановних точок введена в 3d - FLAT для спрощення проектування виробів із стандартних елементів, що описуються своїми законами взаємної установки один до одного. Ручне створення таких моделей вимагає складного маніпулювання деталями в 3-х мірному просторі. Кожна точка характеризується: типом, роз'ємом (за принципом папа-мама), - геометричними властивостями стикування з точкою у відповідь на іншому елементі;
масивом, тобто група точок однакового типу, розташованих в декілька рядів і (чи) колонок із заданим кроком, наприклад, під установку гачків, полиць або кронштейнів.
3d - FLAT включає засоби простого налаштування настановних точок, на основі передвстановлених елементів. Прикладне застосування настановних точок :
1) Найбільш часте і характерне застосування Настановні точки знаходять при проектуванні торгового устаткування. Їх зручно використати при проектуванні стелажних конструкцій (для швидкої установки різних кронштейнів, крюків, утримувачів, полиць і тому подібне), конструюванні складних профільних конструкцій, що скріплюються спеціальними куточками і з'єднувачами.
2) Створення спеціалізованих "конструкторів" і "систем", знову ж таки найчастіше - торгового устаткування
3) Спрощення установки стандартних елементів (наприклад, установки кранів прямо на потрібну точку миття або вбудованої техніки в шафки)